Yönetim Kadromuz
Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz

YÖNETİM KADROMUZ

Ramazan Serkan Özcan
Genel Müdür
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Sn. Özcan, kariyerine uluslararası denetim firmalarında "Denetçi Yardımcısı" olarak başladı. “Denetçi Yardımcısı” olarak başladığı kariyerini “Denetçi” ünvanı ile devam ettirdikten sonra Ülker/Yıldız Holding’de “Kıdemli İç Denetçi” olarak görev almıştır. Akabinde Ülker Grup şirketlerinden Marsan Gıda’da “Finans ve Muhasebe Müdürü”, Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde “Genel Sekreter Yardımcılığı” görevlerini üstlenmiştir. Mart 2019’da Kızılay Yatırım Grubunda “Finans Direktörlüğü” yaptıktan sonra Ekim 2021 tarihi itibariyle Kızılay Bakım’da, Ocak 2024 tarihi itibari ile de Kızılay Sağlık Grubu'nda “Genel Müdür” görevlerini yürütmektedir.

Sn. Özcan, SMMM ve KGK Bağımsız Denetçisi olup, evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.

Doç. Dr. Alper Kafkaslı
Medikal Operasyonlar Direktörü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, yüksek lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi alanında tamamlayan Sn. KAFKASLI; 2011 yılında doktora eğitimini, 2021 yılında ise doçentlik eğitimini tamamlamıştır. Farklı sağlık kuruluşlarında Başhekim ve Medikal Operasyonlar Direktörü olarak görev yapan Sn. KAFKASLI, 2023 yılı itibariyle Kızılay Sağlık Grubu Grup Medikal Operasyonlar Direktörü olarak görev yapmaya devam etmektedir.

 

BAĞLI OLAN BİRİMLER

Ömer Nimetoğlu
Destek Hizmetleri Direktörü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Cemiyet yaşantısına çocuk yaşlarda başlayan Ömer Nimetoğlu, 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi'ni bitirerek 2014 yılına kadar Kuzey Irak'ta iş adamı olarak çalışmıştır. 2015'te Pakistan Delegasyon Başkanlığı, 2016’da Nepal Delegasyon Başkanlığı ve sonrasında Genel Başkan Başdanışmanlığı yaparak; Myanmar, Gazze, Afrika İnsani Yardım Projeleri ve IFRC İsviçre Delegasyonlarında proje yöneticiliği görevini üstlenmiştir.

Sonrasındaki süreçte Mineralli Su İşletmeleri İhracat Müdürü olarak görev yapan Sn. NİMETOĞLU, 2019 yılı itibariyle Kızılay Sağlık Grubu çatısı altında kariyerine devam etmekte olup 2019-2021 yılları arasında Altıntepe Tıp Merkezi ve Bakırköy Şube Müdürü, 2021 yılı içerisinde ise İşletmeler Grup Müdürü görevlerini üstlenmiştir. 2021 yılında başladığı Destek Hizmetleri Grup Direktörü görevini ise halen devam ettirmektedir. Eğitimine Harvard T.H. Chan School of Public Health’ta, yüksek lisans eğitimine ise Okan Üniversitesi’nde devam etmektedir.

 

BAĞLI OLAN BİRİMLER

Öznur Ay
Kurumsal Gelişim ve Kalite Yönetimi Direktörü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans eğitimini Londra Sunderland Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde, Yüksek Lisans Eğitimini ise Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında tamamlamıştır. Kariyerine 2006 yılında Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi alanında başlamış olup 2011 yılından itibaren Kalite Müdürü olarak sağlık sektöründe görevini sürdürmüştür. Sn. AY, 2022 yılı itibariyle Kızılay Sağlık Grubu Kurumsal Gelişim ve Kalite Yönetimi Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

 

BAĞLI OLAN BİRİMLER

Ülkü Ertuğrul
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans ve yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Sn. ERTUĞRUL, 1994-1999 yılları arasında TGRT Radyo ve Televizyonu’nda program yapımcılığı ve sunuculuk yaparak kariyerine başlamıştır. 1999 yılı itibariyle sağlık sektöründe kariyerine devam eden Sn. ERTUĞRUL, farklı hastanelerde Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü/Direktörü olarak görev yapmıştır. 2023 yılında başladığı Kızılay Sağlık Grubu, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü görevini ise halen devam ettirmektedir.

 

BAĞLI OLAN BİRİMLER

Akın İşcan
Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans eğitimini İşletme, Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanında tamamlamıştır. 2004-2017 yılları arasında İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapmış, 2017 – 2018 Yılında Australia – Melbourn’de eğitim için bulunmuş, 2018 – 2022 yılları arasında İnsan Kaynakları alanında danışmanlık yapmıştır. Sn. İşcan, 2022 yılı itibariyle Kızılay Sağlık Grubu Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

HASTANELERİMİZ

Uzm. Dr. Muhammed Murtaza Yetiş
Kartal Kızılay Hastanesi Başhekimi
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

1972 yılında Adıyaman’da doğan Muhammed Murtaza Yetiş, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 1989 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam etti. Mezun olduktan sonra Bakırköy Yenimahalle Kadın Doğum ve Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde “Çocuk Hastalıkları” dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

2005 yılında Adıyaman’a dönen Sn. YETİŞ, Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi’nde çocuk hekimi olarak görev aldıktan sonra aynı hastanenin başhekimlik görevini yürüttü. Görev yaptığı yıllarda eğitim-kültür alanında faaliyet yürüten Gökkuşağı Derneği’ni kurarak dernek bünyesinde ülkemizin önemli aydınlarını Adıyaman halkıyla buluşturan etkinliklerde yer aldı. Çocuklara, gençlere ve yetişkinlere konferans, seminer, gezi ve okuma faaliyetleri, “Özürlülerin Sosyal Katılımı İçin Ortak İrade”, ”Eski Doğudan Yeni Doğuya Yeniden Bilgi Toplumu İçin Okuma Atölyesi” ve şehrin uluslararası tanıtımına yönelik “ASAP” projeleri ile şehrin sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulundu.

Bir hekim ve yönetici olarak pek çoğu alanında ilk olan başarılı uygulamalara imza attı. Engelli ve yatağa bağımlı hastalara evde sağlık hizmeti sunan Şifa Hatun Evde Sağlık Bakımı Merkezi, aynı grup hastaların hastane hizmetlerinden öncelikle yararlanmasını sağlayan Turuncu Masa, Turuncu Kart ve Tele-tıp gibi alanında ilk sayılabilecek uygulamaları ile Sağlık Bakanlığı tarafından ödüllendirildi. İstanbul merkezli faaliyet gösteren ve dünyanın kriz bölgelerine sağlık yardımı yapmayı amaç edinen “Yeryüzü Doktorları”nın çalışmalarında yer aldı. Bu çerçevede Nijer’de, İsrail'in saldırıları altıdaki Gazze’de sağlık tarama ve tedavi faaliyetlerine katılarak 53 Filistinli yetimin Adıyaman halkı tarafından bakımının üstlenmesini organize etti. 2011-2015 yılları arasında milletvekilliği yapan Sn. YETİŞ, bu görevin ardından Göç ve Mültecilerden Sorumlu Başbakan Başdanışmanlığı ile Türkiye Maarifi Vakfı Ülke Temsilciliği görevlerini yürüttü. 2021 yılında başladığı Kartal Kızılay Hastanesi Başhekimliği ve Kızılay Sağlık Genel Müdürlüğü görevlerini ise halen devam ettirmektedir. İyi derecede İngilizce bilen Sn. YETİŞ, evli ve üç çocuk babasıdır.

Serap Aydın
Kartal Kızılay Hastane Direktörü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr
Op. Dr. Şevki Gök
Kağıthane Kızılay Hastanesi Başhekimi
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Sn. Gök; uzmanlık eğitimini ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Birçok devlet ve özel hastanede Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olarak görev yapan Sn. Gök, 2023 yılından itibaren Kağıthane Kızılay Hastanesi Başhekimi olarak kariyerine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Şerif Işın
Kayseri Kızılay Hastanesi Başhekimi
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Sn. Işın; uzmanlık eğitimini ise Erciyes Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalında tamamlamıştır. Farklı devlet ve özel hastanede radyoloji uzmanı olarak görev yapan Sn. Işın, kariyerine Kayseri Kızılay Hastanesi Başhekimi olarak devam etmektedir.

Mustafa Karadeniz
Kayseri Kızılay Hastanesi İşletme Müdürü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Mustafa Karadeniz, Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Kızılay Kayseri Tıp Merkezinde Mali İşler Birim Sorumlusu olarak başlayan Sayın KARADENİZ, 2007 yılında Kızılay Kayseri Hastanesinde Hastane Müdür Yardımcısı, 2009-2014 Yılları arasında Kızılay Kayseri Hastanesinde İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi, 2014-2016 Yılları arasında Kızılay Kayseri Hastanesinde Sistemler Yönetim Müdürü olarak görev yapmıştır. 2016 yılından itibaren Kızılay Kayseri Hastanesinde Hastane Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Uzm. Dr. Ayla Kocatepe
Altıntepe Kızılay Tıp Merkezi Başhekimi
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Sn. Kocatepe; uzmanlık eğitimini ise İstanbul Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Çeşitli devlet hastanelerinde Göğüs Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Sn. Kocatepe, kariyerine Altıntepe Kızılay Tıp Merkezi Başhekimi olarak devam etmektedir.

Kerem Özkabaş
Altıntepe Kızılay Tıp Merkezi İşletme Müdürü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Kerem ÖZKABAŞ, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, yüksek lisans  eğitimini ise Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 2012 yılında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nde Sağlık Yatırımları alanında başlayan Sn. ÖZKABAŞ, 2016 yılı itibariyle Kızılay Derneği bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Kızılay Derneği’nde Yatırımlar Müdürlüğü ve İşletme Müdürlüğü görevlerini yürüten Kerem Özkabaş, 2023 yılı itibariyle Kızılay Sağlık Grubu Tedarik Zinciri Yönetimi Müdürlüğü ve Altıntepe Tıp Merkezi İşletme Müdürlüğü görevlerini sürdürmektedir.

Uzm. Dr. Feride Aylin Kantarcı
Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi Başhekimi
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr
Samet Birdal
Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi İşletme Müdürü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr
Op. Dr. Numan Varol
Konya Kızılay Hastanesi Başhekimi
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr
Osman Haklı
Konya Kızılay Hastane Direktörü
444 168 0
info@kizilaysaglik.com.tr

Organizasyon Şemasına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Çerezlerin Kullanımı
Kişisel verilerinizin Kızılay Sağlık tarafından işlenme amaçları hakkında daha detaylı bilgi için Çerez Politikası Aydınlatma Metni’ni okumanızı tavsiye ederiz.
ÇEREZLERİ ONAYLA